AWS - 10 stopniowy system optymalizacji wody - NAJNOWSZA EDYCJA dostępna w 2024r,. - 2 wersje

Dostępność: brak towaru
Cena: 13 629,00 zł 13629.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: STARLIFE - APOTHECIUM - Premium Products for you
Kod produktu: C91A-32205

Opis

 • ACTIVITY WATER SYSTEM (AWS) to urządzenie do oczyszczania wody pitnej za pomocą odwróconej osmozy, która jest jedną z najnowocześniejszych, najefektywniejszych i najtańszych metod oraz jedynym sposobem filtracji, umożliwiającym usunięcie z wody rozpuszczalnych w wodzie związków chemicznych, wirusów, bakterii a nawet hormonów. Cały zestaw zawiera ponadto magnetyzer, redoks i mineralizator.

AWS - daje wodę jak z prawdziwego źródła; strukturyzowaną, która zapomniała że była ściekiem, o najlepszych właściwościach wchłaniania i wspomagania w odżywianiu organizmu. Wskazana przy różnego rodzaju terapiach, poprawia funkcjonalność przepływów komórkowych, międzykomórkowych oraz wydalania. Nawadnia każdy żywy organizm w stopniu najlepszym, kiedy wodę pijemy :)

CENA zawiera:

 • AWS zawiera zasobnik na wodę 8 litrów + instalację AWS (w tym dojazd i praca technika bezpłatny montaż systemu AWS - filtra, zbiornika i baterii dwudrożnej; podłączenie do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej),
 • bezpłatne 4 serwisy (co 6 miesięcy) w ciągu 2 lat, wymiany elementów składowych urządzenia wg planu, bezpłatnie przez dwa lata (w tym 19 komponentów). Po 2 latach następuje wymiana wszystkich elementów aktywnych - AWS jak nowy!!!
 •  Oszczędzamy 1.720 zł (to 70 zł/miesiąc)  Po dwóch latach, każdy serwis co 6 miesięcy wykonany przez Technika to 420 zł. 

DODATKOWO:

 • mamy nieograniczony dostęp do wody najlepszej w domu lub miejscu pracy
 • korzystamy z wody odpowiedniej do różnych urządzeń i sprzętu AGD
 • nie tracimy czasu i pieniędzy na zakup wody butelkowanej i utylizację opakowań
 • możemy kupić na RATY, które nie odbiegają wartością od kosztów zakupu wody butelkowanej. Po spłacie rat, czysty zysk

I NAJWAŻNIEJSZE, pijemy wodę: 

 1. strukturyzowaną - jak z lodowca, heksagonalną o najwyższym stopniu wchłanialności przez żywe organizmy, 
 2. zmineralizowaną aktywnymi pierwiastkami - wspomagającą odżywianie organizmu w składniki o ogromnym znaczeniu,
 3. ze wskaźnikiem REDOX  -400 mV - uzdrawiająca jak z prawdziwego źródła, regulująca napięcie elektryczne żywej komórki do poziomu właściwego  -70 mV, (przy więcej niż  -20 mV rozwijają się nowotwory i inne przykre choroby),
 4. ze wskaźnikiem pH 9,5 - odkwaszającej organizm, likwidującej rozwój chorobotwórczych patogenów (bakterii, wirusów, grzybów, pasożytów) i wielu chorób,
 5. ze wskaźnikiem 7.000 Gausów - magnetyzer - rozpuszczającą kamienie; związki węglanów i pochodnych, obniżającą napięcie powierzchniowe struktury wody, zwiększa wchłanialność,
 6. wodorowaną - aktywny, wolny wodór widoczny jako pęcherzyki na ściankach naczynia, usuwa chorobotwórcze rodniki hydroksylowe - spowalnia procesy starzenia i oczyszcza sprawnie organizm,
 7. czystą, bez drobnych zanieczyszczeń i pozostałości organicznych nie widocznych dla oka zabezpiecza unikatowy filtr sedymentacyjny,
 8. wolną od chloranów, chlorynów i innych związków chloru, bardzo kancerogennych dla płodów i dzieci, a oczyszczaną przez filtr węglowy,
 9. czystą, bez różnych zanieczyszczeń chemicznych, związków aktywnych po lekach, radioaktywnych i pozostałych martwych elementach organicznych bardzo szkodliwych dla zdrowia, zapewnia membrana osmotyczna, wykonana w najnowszej, współczesnej nanotechnologii,
 10. bogatą w jony srebra, oczyszcającą wodę i organizm ze wszelkich bakterii, wywołujących zjawiska mykologiczne a oczyszczaną przez dodatkowy filtr węglowy z aktywnym srebrem - NOWOŚĆ !!!

 

CZŁOWIEK SKŁADA SIĘ W 70 % Z WODY
Całkowita ilość wody znajdująca się w organizmie jest wymieniana w ciągu 20 dni. Jest oczywiste, że przy tak potężnym znaczeniu wody dla życia człowieka bardzo ważna jest jej odpowiednia jakość.

Woda musi być czysta, ponieważ jeśli zawiera jakiekolwiek szkodliwe substancje, to zostaną one dostarczone do każdej komórki naszego organizmu.

Nie tylko bezpośrednio spożywana woda musi być pozbawiona szkodliwych składników – wysoka jakość wody jest też niezbędna w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym, ale także w medycynie.

Wody na Ziemi tworzą system naczyń połączonych i są w ciągłym ruchu. Nawet wody głębinowe (w tym mineralne), przez miliony lat nienaruszane przez człowieka (ponieważ nie miał do nich dostępu), dziś są przemieszane z zanieczyszczonymi wodami powierzchniowymi, które stają się dodatkiem do każdego litra wody mineralnej wydobywanej na powierzchnię.

Żyjemy w dziwnych czasach – z jednej strony cieszy nas ogromny rozwój cywilizacyjny i chętnie korzystamy z jego zdobyczy, z drugiej strony jednak cierpimy na coraz większą liczbę chorób (w tym cywilizacyjnych), ponieważ nigdy dotychczas zanieczyszczenie środowiska nie było tak duże. Wraz ze wzrostem produkcji wszelkich towarów rośnie również ilość odpadów w postaci śmieci, ścieków, organicznych związków chemicznych, osiągając 150 milionów ton rocznie. Jedna trzecia tej produkcji odpadów nieodwracalnie dostaje się w postaci śmieci i ścieków do środowiska naturalnego. Wśród organicznych związków chemicznych najbardziej niebezpieczne są te, które łatwo i szybko rozpuszczają się w wodzie (jest ich obecnie ponad 2 500), a najgorsze z nich są związki rakotwórcze.

Związki chemiczne rozpuszczone w wodach powierzchniowych, stanowiących surowiec do produkcji wody pitnej w przedsiębiorstwach wodociągowych, przechodzą w 100% przez wszystkie etapy oczyszczania, jakie są realizowane w zakładach wodociągowych. Zakłady uzdatniania wody zaczęły na dużą skalę powstawać na przełomie XIX i XX wieku tylko i wyłącznie w celu dezynfekcji wody i ochrony konsumentów przed epidemiami chorób zakaźnych. Zanim woda, która jest najczęściej wodą rzeczną, zostanie poddana dezynfekcji chlorem, przechodzi w zakładach wodociągowych przez proces oczyszczania mechanicznego. Stopniowo są z niej usuwane piasek, szlam, glina, resztki roślin itp., a woda uzyskuje dzięki temu doskonały wygląd. Ten wygląd wody w żadnym przypadku nie oznacza jednak, że woda jest czysta, zdrowa i bezpieczna, ponieważ nadal występują w niej wszystkie związki chemiczne, które są niewidoczne i niewyczuwalne ani smakiem, ani węchem. Kontrola sanitarna ma obowiązek sprawdzania, czy stężenie trucizn wymienionych w ustawie nie przekracza określonych limitów.

Dla ilości trucizn w wodzie są limity??! Woda pitna nie powinna zawierać żadnych trucizn, nawet w minimalnej ilości.

Jeśli odpowiednie zespoły naukowe badają skutki zdrowotne systematycznego spożycia poszczególnych związków chorobotwórczych, znajdujących się w wodzie, w celu określenia ich dopuszczalnego stężenia, oznacza to, że zawsze skupiają się tylko na jednym wybranym związku chemicznym. Nigdy nie badają reakcji nas, konsumentów, na spożycie kilku czy kilkudziesięciu toksyn jednocześnie, ponieważ przeprowadzenie takich badań jest niemożliwe.

W niebezpiecznym tempie wzrasta liczba kobiet i mężczyzn niezdolnych do poczęcia dziecka, mamy wysoką śmiertelność noworodków, dzieci przychodzą na świat z alergiami na białko mleka i z innymi wadami, gwałtownie wzrasta liczba wszelkiego rodzaju alergii, rośnie zachorowalność i śmiertelność w następstwie chorób nowotworowych. Osiągamy rekordowe wyniki w liczbie chorób nowotworowych i śmierci w następstwie tych chorób. O tym, że choroby nowotworowe są rezultatem działania spożywanej chemii, świadczą najlepiej przypadki raka pęcherza moczowego (ponieważ nasz mocz jest tak trujący) i raka jelita grubego (ponieważ także w odchodach jest zbyt dużo trucizn). Liczba alergików rośnie w naszym państwie w postępie geometrycznym, ponieważ ich liczba co 20 lat się podwaja. Jeśli to tempo się nie zmieni, jeszcze w tym stuleciu będziemy mieli więcej alergików niż ludzi, którzy na te problemy jeszcze nie cierpią.

Dotychczas nie prowadzono poważnych badań, które dotyczyłyby negatywnego wpływu trucizn, spożywanych razem z wodą, na organizm człowieka. Nie można się również spodziewać, aby takie badania miały być prowadzone w najbliższym czasie, ponieważ żadne gałęzie przemysłu ani służba zdrowia nie są szczególnie zainteresowane tymi badaniami.

Trzeba mieć zdrową, czystą wodę. Naprawdę.

H2O
Woda jest jednym z najważniejszych składników środowiska, w którym żyjemy, obok powietrza jest podstawowym elementem niezbędnym do życia. O jej niezastąpionej roli świadczy fakt, że jej zawartość w organizmie wynosi od 70 do 90% i zmienia się z wiekiem; u trzymiesięcznego płodu około 90%, u noworodków około 80%, a u dorosłego człowieka 70% masy ciała stanowi woda.

Woda znajduje się we wszystkich tkankach naszego organizmu, chociaż jej rozmieszczenie jest nierównomierne. Woda uczestniczy we wchłanianiu substancji odżywczych w jelitach, a także w odżywianiu komórek. W trakcie trawienia pożywienie jest przekształcane do stanu umożliwiającego jego rozpuszczanie w wodzie, jest rozkładane na drobne cząsteczki przenikające przez ścianę jelit do krwi i płynu wewnątrzkomórkowego, a stąd do komórek.

Woda jest w ciele przenośnikiem i regulatorem ciepła – wchłania jego nadmiar i wydala je, wyparowując przez skórę, a także układ oddechowy. Uczestniczy we wszystkich reakcjach biochemicznych, nawilża śluzówki, gałki oczne i zapewnia ruchomość stawów. Dorosły człowiek może przeżyć bez jedzenia ponad miesiąc, ale bez wody tylko kilka dni. Jej niedostateczne spożycie prowadzi do szybkiego odwodnienia organizmu – brak wody na poziomie około 10% masy ciała powoduje zaburzenia fizyczne i psychiczne, a utrata 20% może prowadzić nawet do śmierci.

Dzienne zapotrzebowanie człowieka na wodę to około 2,5 litra.

Woda

 • uczestniczy we wchłanianiu składników odżywczych w jelitach
 • jest w ciele przenośnikiem i regulatorem ciepła
 • bierze udział we wszystkich reakcjach biochemicznych
 • nawilża śluzówki, gałki oczne
 • zapewnia ruchomość stawów

Człowiek ma to co zawiera woda, którą pije.

Opinie o produkcie (0)

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium