Healy Watch Edition

Dostępność: brak towaru
Cena: 1 120,00 zł 1120.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Healy World - urządzenia medyczne dla każdego
Kod produktu: CD1F-7900F

Opis

Poznaj swoje ciało z Healy Watch EditionP

PROMOCJA: 12 miesięcy GRATIS moduły Watch 

Określ równowagę ciała, umysłu i duszy

Zegarek Healy czyni z Healy zamknięty system sprzężenia zwrotnego dla ciała i umysłu. Szybko i łatwo mierzy Twój stan bioenergetyczny poprzez analizę BRA (bioenergetycznej analizy rytmu) i HRV (zmienności rytmu serca). Za pomocą zegarka Healy możesz monitorować stan swojego pola bioenergetycznego.

 

Czym jest zegarek Healy™?

Kompaktowy, praktyczny i innowacyjny: Healy Watch to coś więcej niż zwykły monitor fitness czy inteligentny zegarek. Jest integralną częścią rodziny produktów Healy World i cennym dodatkiem do Healy; ważny element budulcowy nowego i rewolucyjnego systemu odnowy biologicznej i równowagi! Może być używany samodzielnie lub podłączony do Healy przez moduł Healy Watch Connector.

 

Moduł złącza zegarka Healy

Zegarek Healy* mierzy i ocenia, które programy Healy zindywidualizowanej częstotliwości mikroprądowej (IMF) są dla Ciebie najlepsze w danym momencie, dzięki modułowi złącza zegarka Healy**. Ten moduł może analizować dane pomiarowe, aby znaleźć częstotliwości, które pomogą Ci się zrelaksować, zmniejszyć stres i wspierać cele fitness.

 

Healy Watch Edition - Równowaga między ciałem, umysłem i duszą

 

Twoja personalna łączność zdrowotna

 • Uniwersalny system dla zdrowia, sprawności i witalności.
 • Zintegrowana holistyczna idea, która działa na wielu poziomach
 • Wspólna praca ludzi, sprzętu, oprogramowania
 • Najlepsza i najnowocześniejsza technologia

 

Znajdź odpowiednie programy Healy

 • Healy Watch i Healy - zamknięty ekosystem dla Twojego ciała i umysłu
 • Kompaktowe, praktyczne i intuicyjne urządzenie
 • Znajduje równowagę Twojego ciała, ducha oraz serca
 • Znajduje odpowiednie programy Healy dla Ciebie w danym momencie
 • Kontrolowane przez autorską aplikację Healy
 • Watch, sparowane przez Bluetooth
 • Najnowocześniejsze algorytmy naukowe
 • Można korzystać zarówno z Healy jak i bez

 

Cyfrowy styl życia

 • Zegarek z wysokiej precyzji automatyczną synchronizacją
 • Odczytuje wiele funkcji fizjologicznych organizmu
 • Informuje o powiadomieniach
 • połączenia, SMS, WhatsApp, WeChat, Facebook, itp.
 • Wibracje
 • Kontrola muzyki
 • Informacje pogodowe
 • „Znajdź telefon”
 • Czasomierz
 • Funkcja SOS

 

Aplikacje dla Healy Watch:

 • Digital Nutrition®*** Programy MFW (50 /m-c netto)

Te programy IMF zawierają częstotliwości rezonansowe dla poszczególnych witamin i minerałów, aby wspierać harmonizację pola bioenergetycznego, w oparciu o ocenę parametrów za pomocą zegarka Healy.

DNA- Aplikacja Digital Nutrition®*****

Formuła aplikacji cyfrowego odżywiania

Odkryj Digital Nutrition Application (w skrócie: DNA****) Formuła: Zrównoważone odżywianie z odpowiedniej żywności i harmonizacja pola bioenergetycznego z programami zindywidualizowanej częstotliwości mikroprądowej (IMF) Healy może lepiej wspierać Twoje samopoczucie niż nadmierne poleganie na suplementach.

- 72 programy MFW obejmujące tematy takie jak włosy, wydajność itp.

- Subskrypcja HealAdvisor Digital Nutrition*** może informować Cię o najlepszych programach Healy IMF dla harmonizacji Twojego pola bioenergetycznego.

- Tworzenie list zakupów żywności.

 

 • Aplikacja HealAdvisor - Digital Nutrition w pigułce

Aplikacja HealAdvisor Digital Nutrition zaleca programy Healy IMF DNA**** w celu harmonizacji pola bioenergetycznego za pomocą łatwego w użyciu asystenta i funkcji wyszukiwania, a także podaje zalecenia dotyczące produktów spożywczych, które pasują do Twoich programów Digital Nutrition Healy IMF.

 

 • Healy Watch Connector (17 /m-c netto)
 • znajdzie dla Ciebie odpowiednie programy Healy
 • zapewnia odpowiedni dniowy program aplikacji by wesprzeć bioenergetycznie Twoje ciało.

 

Uwaga: Twoja subskrypcja będzie wiązać się z miesięczną opłatą, która zostanie wyświetlona na Twojej stronie kasy. Subskrypcje odnawiają się automatycznie, a opłata miesięczna zostanie naliczona tego samego dnia miesiąca, co zakup, chyba że anulujesz je na swoim koncie na naszej stronie internetowej przed tą datą. Masz prawo anulować dowolną lub wszystkie swoje subskrypcje, a Twoje anulowanie (rezygnacje) zacznie obowiązywać od następnej daty rozliczenia miesięcznego.

 

Uwagi:

Treści wyświetlane przez aplikację Digital Nutrition (w skrócie „DNA”****) nie stanowią porady medycznej, którą może udzielić wyłącznie lekarz. Wyświetlane substancje, pokarmy i programy Healy są zaleceniami, które zależą od wkładu użytkownika. Jeśli masz lub podejrzewasz nietolerancje pokarmowe, alergie, niedobory lub schorzenia, lub jeśli dieta została zalecona przez lekarza, przed zastosowaniem się do tych zaleceń skonsultuj się z lekarzem lub innym pracownikiem służby zdrowia.

 

Programy zindywidualizowanej częstotliwości mikroprądowej (IMF) urządzenia Healy nie mają zastosowania w medycynie. Nie są przeznaczone do leczenia, leczenia, łagodzenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom, nie zostały zweryfikowane przez jednostkę notyfikowaną i nie są częścią procedury oceny zgodności na mocy dyrektywy MDD/MDR. Informacje na tych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie powinien być traktowany jako substytut profesjonalnej porady lekarskiej, diagnozy czy leczenia. Zawsze należy zasięgnąć porady wykwalifikowanego lekarza.

 

Chociaż Healy World dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte na tych stronach były aktualne, nie udziela się żadnych gwarancji ani gwarancji dotyczących dokładności, przydatności lub aktualności informacji. Healy World nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z wykorzystania informacji zawartych na tych stronach. Wszystkie informacje są prezentowane „tak jak są”, a odpowiedzialność za ich interpretację i wykorzystanie spoczywa wyłącznie na użytkowniku.

 

Healy World nie popiera ani nie ponosi odpowiedzialności za zawartość jakichkolwiek innych witryn internetowych, do których prowadzą łącza lub z tej witryny.

 

Healy World, za radą swojej medycznej rady doradczej, pozwala swoim członkom na składanie oświadczeń, które są zawarte w materiałach firmowych przeznaczonych do publicznej dystrybucji. Prosimy o kontakt z firmą w sprawie wszelkich roszczeń, co do których masz pytania.

 

* Healy jest  znakiem towarowym  Healy International AG.

** Wymaga miesięcznej subskrypcji, która będzie automatycznie odnawiana co miesiąc. Możesz anulować subskrypcję przed datą jej odnowienia, aby uniknąć opłat za kolejny miesiąc. Twoja subskrypcja będzie odnawiana automatycznie co miesiąc. Możesz anulować subskrypcję przed datą jej odnowienia, aby uniknąć opłat za kolejny miesiąc.

*** Digital Nutrition® jest znakiem towarowym firmy Healy International AG.

**** „DNA” to skrót od „Digital Nutrition App” i nie należy go mylić z testami genetycznymi, których nie zapewnia Healy.

***** Digital Nutrition® jest znakiem towarowym Healy International AG.

 

Uwaga: W Unii Europejskiej Healy jest wyrobem medycznym do leczenia bólu w bólu przewlekłym, fibromialgii, bólu szkieletowego i migreny, a także do wspomagającego leczenia chorób psychicznych, takich jak depresja, lęki i związane z nimi zaburzenia snu.

 

Uwagi

Programy zindywidualizowanej częstotliwości mikroprądowej (IMF) urządzenia Healy nie są zastosowaniami medycznymi. Nie są przeznaczone do leczenia, leczenia, łagodzenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom, nie zostały zweryfikowane przez jednostkę notyfikowaną i nie są częścią procedury oceny zgodności na mocy MDD/MDR. Informacje na tych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie powinien być traktowany jako substytut profesjonalnej porady lekarskiej, diagnozy czy leczenia. Zawsze należy zasięgnąć porady wykwalifikowanego lekarza.

Chociaż Healy World dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte na tych stronach były aktualne, nie udziela się żadnych gwarancji ani gwarancji dotyczących dokładności, przydatności lub aktualności informacji. Healy World nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z wykorzystania informacji zawartych na tych stronach. Wszystkie informacje prezentowane są na zasadzie „tak jak są”, a odpowiedzialność za ich interpretację i wykorzystanie spoczywa wyłącznie na użytkowniku.

Healy World nie popiera ani nie ponosi odpowiedzialności za zawartość jakichkolwiek innych witryn internetowych, do których prowadzą łącza lub z tej witryny.

Healy World, za radą swojej medycznej rady doradczej, pozwala swoim członkom na składanie oświadczeń, które są zawarte w materiałach firmowych przeznaczonych do publicznej dystrybucji. Prosimy o kontakt z firmą w sprawie wszelkich roszczeń, co do których masz pytania.

 

Dowiedz się więcej: https://eu.healy.shop/partner?partnername=6103-3769-4119 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium