Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Urządzenie Healy

Urządzenie Healy wykorzystuje mikroprądy, które oddziałują stymulująco na komórki ciała. Każda komórka lub grupa komórek, które budują tkankę organizmu, ma własną częstotliwość drgań, którym towarzyszy rezonans. Optymalne dostosowanie pasma impulsów mikroprądowych do częstotliwości drgań komórek jest kluczowe dla zabiegu z użyciem mikroprądów. Aparat Healy to certyfikowane urządzenie, które wykorzystuje podprogowe dawki mikroprądów, dzięki czemu stymulacja jest prawie niewyczuwalna. Healy wyposażony jest w programy o zróżnicowanych częstotliwościach. Aparat – po zsynchronizowaniu go ze smartfonem – dobiera częstotliwość do miejsca, które poddawane jest stymulacji. W celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do stosowania mikroprądów przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultować się z lekarzem, gdyż wyrób ten może nie być odpowiedni dla Ciebie. Mobilny charakter aparatu Healy pozwala użytkownikowi na stosowanie urządzenia w dowolnym momencie i dogodnym dla niego miejscu.

Na czym polega elektrostymulacja mikroprądami?

Elektrostymulacja mikroprądami (MET) to zabieg z wykorzystaniem impulsów elektrycznych o bardzo niskim natężeniu. W przeciwieństwie do elektrostymulacji nerwów motorycznych (EMS) i nerwów czuciowych (TENS) mikroprądy działają tylko na poziomie komórek i nie powodują stymulacji nerwów. Mikroprądy stymulują komórki organizmu do reakcji elektrycznych i chemicznych. Reakcje te wywołują napięcie elektryczne ich błon i wzrost energii komórkowej. Komórki pobudzone za pomocą mikroprądów stają się bardziej aktywne w procesach zwalczania dolegliwości i niekorzystnych zmian chorobowych. Mikroprądy stosowane są m.in. w dolegliwościach bólowych, obrzękach, stanach napięć emocjonalnych, czy zaburzeniach snu. Stymulację mikroamperową wykorzystuje się w urządzeniach do leczenia fibromialgii, migreny i nerwobólów.

Zalety urządzenia do elektrostymulacji

Proponowane przez nas urządzenia do elektrostymulacji posiadają niezwykle wiele zalet. Jakich konkretnie? Do największych z nich można zaliczyć ich uniwersalność. Proponowane przez nas sprzęty pozwalają bowiem na wyeliminowanie wielu schorzeń i problemów zdrowotnych. Produkt wykorzystywany jest bowiem między innymi do zwalczania dolegliwości bólowych czy obrzęków. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju produktów jest również ich kompaktowy rozmiar. Dzięki temu możesz z nich korzystać nie tylko w domu, ale zabierzesz je również w delegację czy podróż. Pomocne może się okazać do tego specjalne etui, które również znajdą Państwo w naszej ofercie. Omawiając zalety urządzeń do elektrostymulacji należy również wspomnieć o zaawansowanej technologii, która samodzielnie jest w stanie dopasować częstotliwość dawki mikroprądów do miejsca stymulacji.

   Informacje i Sklep członka Healy World - Niezależnego Uczestnika Świata Healy:

  https://eu.healy.shop/partner?partnername=6103-3769-4119   :)

Płać za wszystkie produkty Healy World korzystając z odnośnika!


 Korzystaj z promocji Healy

  •  korzystaj z ogromnych możliwości, unikatowych korzyści oraz niesamowitej satysfakcji - dla siebie i Rodziny
  •  możesz zakup każdej Edycji Healy wybrać na dowolną ilość rat najniższych - w 15 minut
  •  poproś o KOD RABATOWY, otrzymasz zniżkę na zakupy : SMS +48 536 370 001  

 ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 


Materiały informacyjne Video


 

Healy World - urządzenia dla każdego


 

Healy - przyłóż, poczuj i sprawdź jak działa! 

  Najnowsza medycyna kwantowa z przyszłości! 

  Dla Ciebie i Twojej Rodziny; fizjoterapeuta, trener i dietetyk. Działa również przez terapie mikroprądami - posiada CERTYFIKAT medyczny klasy IIa. 

  Trzy fakty o Healy

1.To inteligentne, holistyczne urządzenie do noszenia, na dobre samopoczucie i witalność. 

2. Wykorzystuje harmonizujące, Zindywidualizowane Częstotliwości Mikroprądów z programów; IMF - Individualized Microcurrent Frequency. 

3. Możesz cieszyć się z pozytywnych efektów wszędzie tam gdzie jesteś!

 

  Pełen zautomatyzowany serwis biorezonansu kwantowego w zakresie medycyny komplementarnej.

  Działanie Healy i Cewki Tesli (Healy Coil - czysta energia elektryczna bezprzewodowo) zapewnia efektywne działanie przez magnetyczny biorezonans kwantowy częstotliwościami wzorcowymi IMF. 

  Healy skutecznie działa przez 144.000 Złotych Częstotliwości - Nuno Niny (portugalski Lekarz - Terapeuta) oraz cyfrowe odżywianie, remedia homeopatyczne i wiele innych z 9.000.000 (9 mln) różnych innych częstotliwości pola informacyjnego.

 

  Jak ponownie harmonizować negatywne częstotliwości?

  Programy Healy definiują automatycznie i indywidualnie częstotliwości (IMF) do potrzeb każdego człowieka; harmonizują ujemne częstotliwości również przez wsparcie wewnętrznego spokoju, pomoc w uwolnieniu się od lęków i realizacji pełnego potencjału życiowego.

  Produkty Healy World GmbH samoczynnie regenerują, rewitalizują i odmładzają każdy organizm. 

 

  CZĘSTOTLIWOŚCI programów Healy optymalizują funkcje komórki, metabolizm, stres, sfery psyche człowieka oraz jego otoczenie.

Healy przyspiesza metabolizm w celu szybkiego spalania tłuszczu, zwiększa poziom serotoniny i obniża poziom kortyzolu, polepsza krążenie, obniża wysokie ciśnienie krwi, rozwija siłę psychiczną i fizyczną. Zwiększa elastyczność i stabilność układu ruchu, podwyższa gęstość kości, łagodzi bóle pleców, mięśni i stawów. Jest dobry dla osób cierpiących na osteoporozę i zapalenie stawów. Poprawia wygląd skóry, włosów i paznokci. 

Wspomaga przy takich stanach jak: fibromialgia i bóle różnego pochodzenia, migrena, zespół jelita drażliwego. 

 

KTO POWINIEN STOSOWAĆ HEALY ?

- osoby aktywne i sportowcy

- osoby potrzebujące wsparcia w różnych dziedzinach życia

- osoby niedożywione z obniżoną odpornością

- dzieci, szczególnie z zaburzeniami spektrum autyzmu, ADHD i zespołu Retta

- osoby z bólem o rozpoznanej przyczynie

- osoby starsze zarówno zdrowe jak i z chorobami otępiennymi

- osoby w okresie rekonwalescencji

- osoby z dolegliwościami typu fibromialgia, zespół jelita drażliwego, łuszczyca, ból, stan zapalny, lęk i depresja

- osoby z chorobami nowotworowymi, przebywające pod kontrolą lekarską

- osoby z wszelkimi chorobami degeneracyjnymi.

- osoby po wyczerpujących chorobach przewlekłych. 

 

BEZPIECZEŃSTWO. 

Produkty Healy World GmbH posiadają stosowne certyfikaty bezpieczeństwa CE oraz certyfikaty medyczne klasy IIa. 

Są dopuszczone do obrotu i sprzedaży w ponad 50 krajach na świecie, na wielu kontynentach. 

Od 2019 roku, Healy zakupiło już ponad 400 000 Klientów. 

 

  HEALY to niewielkie urządzenie o ogromnych możliwościach. Wbudowane ultra nowoczesne mikroprocesory i sensor kwantowy z łatwością współpracują z każdym smartfonem czy tabletem.  

  Ekran telefonu monitoruje działania Healy lub MagHealy przez połączenie bluetooth, informując o postępach w harmonizacji procesów.

 

  WYNALAZCA i twórca Healy - Marcus Schmieke (ur.1966r.) wydał 25 książek i wiele opracowań naukowych. Niemiecki naukowiec posiadający kilka fakultetów, otrzymał wiele nagród i wyróżnień. Wykorzystuje najnowsze zdobycze wiedzy z psychologii i teorii fizyki kwantowej - wartości splątanych wielowymiarowego pola informacyjnego - pola morfogenetycznego. Programy Healy są regularnie ulepszane i modyfikowane na bardziej zaawansowane. 

Współpracuje w tym zakresie z ponad 2.500 naukowcami na całym świecie. 

Urządzenie do leczenia bólu

Healy to urządzenie do leczenia bólu o charakterze ostrym i przewlekłym. Stosowany jest również w przypadku stanów zapalnych oraz pourazowych. Technologia leczenia bólu mikroprądami zyskuje obecnie coraz większą popularność. Działanie mikroprądów polega m.in. na przyspieszeniu procesu regeneracji tkanki oraz zmniejszenie obrzęku. Efekt przeciwbólowy po zastosowaniu Healy może trwać od kilku godzin aż do kilku tygodniu. Urządzenie pozwala przywrócić zdrowie, dobre samopoczucie oraz równowagę psychiczną.

Urządzenie do leczenia migreny

To innowacyjne urządzenie stosowane jest do leczenia migreny. Medycyna do tej pory nie zaoferowała skutecznego działania dążącego do eliminacji tego pulsującego, uniemożliwiającego funkcjonowanie bólu. Healy poprzez mikroprądy stymuluje komórki do natychmiastowej reakcji. Przyczynia się m.in. do większej produkcji ATP (nośnika energii w metabolizmie komórkowym) oraz do zwiększonej syntezy protein. Mikroprądy pobudzają ruch jonów. Wszystko to sprawia, że procesy naprawcze organizmu niejako zostają przyspieszone.

Urządzenie do leczenia fibromialgii

Healy stosowany jest również jako urządzenie do leczenia fibromialgii, czyli przewlekłej choroby reumatycznej tkanek miękkich. Technologia Healy dostosowuje impulsy mikroprądów do częstotliwości drgań komórek. Wpływa to na wzrost energii komórkowej. W efekcie komórki stają się bardziej pobudzone, aktywne i gotowe do zwalczania dolegliwości bólowych.

Wszystkich zainteresowanych urządzenie Healy zachęcamy do składania zamówień. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Z chęcią udzielimy dodatkowych informacji.

 

Materiały do pobrania:

  https://tiny.pl/w5k7t 

lub

  https://tiny.pl/w5sgd 

 

   Materiały wideo:

  

Zapraszamy do współpracy, dla regeneracji, rewitalizacji i odnowy biologicznej współczesnego człowieka

 

Józef Pudelski 

Terapeuta, Trener, Menadżer

Specjalista Kwantowego Biorezonansu Magnetycznego: HEALY, DIACOM NLS; HUNTER, BIOFILIA, BIOPLASM; HBS, QUANTUM; TEST EAV VOLL'A. 

T. +48 536 370 001 

(Whatsapp, Telegram, Signal, Duo, Viber, Meet, Messenger, Skype-Pudelski)

edusolbes@gmail.com

 

 Healy: informacje i sklep   ➡    https://eu.healy.shop/partner?partnername=6103-3769-4119

 


 

Dzień Dobry,
mam dla Ciebie dobrą wiadomość od firmy Healy World.
Sprawdź proszę, co będzie dla Ciebie najlepsze ;)
Wybierz link polecający według regionu, w którym mieszkasz!
Powodzenia i samych dobrych dni :)

  >.<

I have good news for you from Healy World.
Please check what will be best for you ;)
Choose the referral link according to the region you live in!
Good luck and only good days :)
  Jozef Pudelski 

Healy Shop Asia
https://asia.healy.shop/?partnername=6103-3769-4119 

Healy Shop Australia
https://au.healy.shop/?partnername=6103-3769-4119 

Healy Shop Canada
https://canada.healy.shop/?partnername=6103-3769-4119 

Healy Shop Europe
https://eu.healy.shop/?partnername=6103-3769-4119 

Healy Shop India
https://india.healy.shop/?partnername=6103-3769-4119 

Healy Shop Thailand
https://thailand.healy.shop/?partnername=6103-3769-4119 

Healy Shop USA
https://us.healy.shop/?partnername=6103-3769-4119 

:)

HEALY EDITIONS

 

Orientacyjny cennik produktów Healy; edycji, grup programów, modułów wyszukujący, modułów analizy i innych: 

 

   Posiadasz VAT UE?

Podając NIP UE PL uzyskasz zniżkę 23% przy zakupie Healy

Zawsze można w ciągu 14 dni zgłosić zwrot otrzymanego produktu oraz zwrot pieniędzy - prawo Klienat w UE. 


 

wideo:  https://vimeo.com/785670108 

 SKOK KWANTOWY DLA TWOJEGO SUKCESU Z HEALY

https://goquantum.world/en/goquantum/ 

.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium