Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Edusol - dystrybutor urządzeń Wellness

1px

Jak działają analizatory kwantowe?

Analizator kwantowy to urządzenie pomiarowe, które służy do przeprowadzania analizy parametrów organizmu w sposób nieinwazyjny. W metodzie tej wykorzystywana jest przede wszystkim teoretyczna wiedza z zakresu medycyny kwantowej, a także z wielu innych dziedzin, w tym m.in. bioinformatyki, inżynierii elektrycznej. Jaka jest specyfika działania analizatorów kwantowych? W jakim celu są wykorzystywane? Jakie są korzyści z kwantowej analizy składu ciała? Dowiesz się, czytając dalszą część naszego wpisu.

Działanie analizatorów kwantowych i cel ich zastosowania

Analizatory kwantowe, w tym dostępny w naszej ofercie urządzenie Bes Quantum, używane są w celu kompleksowego zobrazowania kondycji narządów i układów w ciele człowieka, a także poziomu niezbędnych dla organizmu pierwiastków. Aparat analizuje częstotliwość rezonansową komórek w organizmie, a następnie dostarcza wyniki pomiarów w postaci raportów i wykresów. Na tej podstawie użytkownik otrzymuje wiele wartościowych wskazówek m.in. z dziedziny dietetyki. Analizator kwantowy może być zatem wykorzystany do określenia indywidualnych potrzeb żywieniowych.

Pomiary prowadzone są skrupulatnie i precyzyjnie. Dużą zaletą urządzenia jest możliwość dostarczenia w krótkim czasie dużej liczby informacji na temat kondycji organizmu. Podstawową ideą analizy kwantowej składu ciała jest przybliżenie organizmu do stanu równowagi energetycznej i dobrego samopoczucia.

Na podstawie uzyskanych wyników można wprowadzić pozytywne zmiany w stylu życia, diecie, a także podjąć decyduję o poddaniu się specjalistycznym badaniom laboratoryjnym w celu poszerzenia diagnostyki. Działanie analizatora kwantowego pozwala na analizę praktycznie wszystkich układów i narządów w ciele człowieka, więc jest to sposób na kompleksową wstępną diagnostykę.

Do innych zalet kwantowej analizy zaliczamy możliwość holistycznej oceny stanu zdrowia. Sprzyja nie tylko w rozpoznaniu ewentualnych zaburzeń czy dolegliwości, ale również ich przyczyn, co jest bardzo przydatne w określaniu metod powrotu do pełnej sprawności organizmu. Bardzo ważne jest również to, że jest to metoda całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna. Pomiar nie jest uciążliwy dla użytkownika. Nie wymaga też pobierania krwi, moczu czy wymazów.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Statystyki
Produktów:
24
Kategorii:
12
Nowości:
3
Promocje:
5
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium