Promocje
Double Professional Pack BUM-60%: Edycja Healy Professional & MagHealy Professional - PROMOCJA
Double Professional Pack BUM-60%: Edycja Healy Professional & MagHealy Professional - PROMOCJA

14 626,00 zł

Cena regularna: 36 566,00 zł

szt.
Edycja MagHealy Classic - 14 Programów + Meridian_Analyse PROMOCJA 50%
Edycja MagHealy Classic - 14 Programów + Meridian_Analyse PROMOCJA 50%

4 999,00 zł

Cena regularna: 10 078,00 zł

szt.
Healy Resonance Plus Edition - 124 Programy; Analiza Coach Aura + Healy Coil  +PROMOCJA
Healy Resonance Plus Edition - 124 Programy; Analiza Coach Aura + Healy Coil +PROMOCJA

8 800,00 zł

Cena regularna: 12 477,00 zł

szt.
Healy Resonance Edition - 98 Programów; Analiza + Healy Coil  PROMOCJA
Healy Resonance Edition - 98 Programów; Analiza + Healy Coil PROMOCJA

5 457,00 zł

Cena regularna: 8 166,00 zł

szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Blog

1px Zalety spożywania zmineralizowanej wody
woda w szklance

Woda zmineralizowana to napój, który w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność. Wiele osób sięga po nią ze względu na korzystne działanie na organizm. Warto przyjrzeć się bliżej zaletom spożywania tego rodzaju wody, aby zrozumieć, dlaczego warto wprowadzić ją do diety.

czytaj całość »
1px Jak można monitorować pracę snu?
śpiąca kobieta

Coraz więcej osób zwraca uwagę na jakość snu. Właściwy wypoczynek nocny ma kluczowe znaczenie dla zdrowia, samopoczucia i efektywności w codziennym funkcjonowaniu. Dlatego warto poznać metody monitorowania snu, które pozwolą lepiej zrozumieć potrzeby i wprowadzić odpowiednie zmiany w stylu życia.

czytaj całość »
1px Wskazania i przeciwwskazania do stosowania mikroprądów
mikroprądy na twarz

Mikroprądy to innowacyjna metoda wykorzystywana w dziedzinie medycyny estetycznej, rehabilitacji oraz sportu, która zdobywa coraz większą popularność w Polsce. Dzięki swoim właściwościom regeneracyjnym, przyspieszającym gojenie oraz łagodzącym ból, mikroprądy są chętnie stosowane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów dbających o swoje zdrowie i urodę. W niniejszym artykule przyjrzymy się wskazaniom oraz przeciwwskazaniom do stosowania mikroprądów, aby każdy zainteresowany mógł świadomie wybrać to rozwiązanie dla siebie.

czytaj całość »
1px Filtry węglowe do wody - ich rola i znaczenie
filtry węglowe

W obecnych czasach zanieczyszczenie środowiska powoduje, że coraz trudniej jest uzyskać dostęp do czystej wody. Stąd coraz większe znaczenie mają filtry węglowe do wody, które pozwalają na skuteczne oczyszczanie jej z niepożądanych substancji. Jaką rolę pełnią filtry węglowe i dlaczego są warte uwagi?

czytaj całość »
1px O czym mówi częstotliwość rezonansowa komórek w organizmie?
biorezonans u chłopca

Częstotliwość rezonansowa to zjawisko, które ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania komórek w organizmie człowieka. Właściwe funkcjonowanie komórek jest niezbędne dla utrzymania zdrowia, dlatego coraz większą uwagę zwraca się na badanie tego procesu. W ostatnich latach naukowcy odkryli wiele nowych informacji na temat częstotliwości rezonansowej, co otwiera nowe możliwości terapeutyczne i diagnostyczne.

czytaj całość »
1px Czy aparaty Healy można zsynchronizować ze smartfonem?
elektrostymulacja

Elektrostymulacja mikroprądami (MET) to skuteczna metoda walki z wieloma schorzeniami. Stymulacja mikroamperowa przynosi korzyści w przypadku dolegliwości bólowych, obrzęków, stanów napięć emocjonalnych oraz zaburzeń snu. Urządzenie Healy to certyfikowany sprzęt, który wykorzystuje podprogowe dawki mikroprądów, a dzięki temu stymulacja jest prawie niewyczuwalna. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie, czy aparaty Healy można zsynchronizować ze smartfonem. Przekonajmy się jaka jest prawda.

czytaj całość »
1px Możliwości analizatorów Bes Quantum
analizator ciała

Analizator ciała Bes Quantum to nowe, rewolucyjne urządzenie, które zostało opracowane, aby zapewnić wiarygodne wyniki w krótkim czasie. Urządzenie to jest w stanie analizować szeroki zakres parametrów biologicznych, w tym hormony, obciążenie wątroby, stan zdrowotny układu krwionośnego. Informuje także o niedoborze minerałów i witamin. Jest wyposażone w zaawansowane algorytmy, które pozwalają mu wykryć subtelne zmiany w organizmie. Przyjazny dla użytkownika interfejs pozwala na łatwe wprowadzanie i analizę danych, dzięki czemu nadaje się do stosowania zarówno w warunkach domowych, jak i klinicznych czy badawczych.

czytaj całość »
1px Jak doprowadzić organizm do równowagi energetycznej?
organizm i energia

Równowaga energetyczna to istotny element zdrowia i dobrego samopoczucia. Energia jest nam potrzebna każdego dnia do prawidłowego funkcjonowania. Tracimy ją, wykonując codzienne czynności, a uzupełniamy poprzez dietę. Zrównoważony bilans energetyczny występuje wtedy, gdy przyjmowana energia utrzymuje się na tym samym poziomie co wydatkowana — to warunek utrzymania prawidłowej masy ciała. Jednak to zagadnienie odnosi się do naszego organizmu w znacznie szerszym zakresie. Nadmierna utrata energii, która objawia się np. ospałością, zmęczeniem, a nawet depresją, może świadczyć o rozwijającej się chorobie. Jak doprowadzić organizm do równowagi energetycznej i dlaczego jest to tak ważne?

czytaj całość »
1px Nowoczesne sposoby leczenia migreny
migrena

Migrena charakteryzuje się napadowymi bólami głowy, którym często towarzyszą objawy neurologiczne, takie jak np. nudności, wymioty, nadwrażliwość na światło, dźwięki lub zapachy. Chociaż dolegliwości są całkowicie odwracalne i z reguły całkowicie ustępują po określonym czasie, to jednak w momencie ich występowania powodują bardzo nieprzyjemne i często intensywne doznania bólowe. Czy istnieją nowoczesne metody leczenia migreny, które okażą się skuteczniejsze niż tradycyjne sposoby?

czytaj całość »
1px Stymulacja mikroprądami w łagodzeniu objawów migreny
pacjentka z migreną

Migrena może skutecznie uniemożliwić codzienne wykonywanie obowiązków i obniżać jakość życia. Niestety całkowite jej wyleczenie nie jest możliwe. Istnieją jednak skuteczne sposoby mające na celu zmniejszenie liczby napadów i ich intensywności.

czytaj całość »
1px Dlaczego warto stosować suplementy HEALTHSOL®?
suplementy HEALTHSOL®

Suplementy diety mają na celu uzupełnić codzienny jadłospis w substancje o określonym działaniu odżywczym lub fizjologicznym. To skoncentrowane preparaty, które pozwalają w łatwy sposób zadbać o prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Same w sobie nie leczą, ponieważ nie są lekami, jednak działają wspomagająco na jego działanie i doskonale sprawdzają się w ramach działań profilaktycznych. Zachęcamy do zapoznania się z suplementami HEALTHSOL®.

czytaj całość »
1px Jakie urządzenia pomagają w leczeniu fibromialgii?
ból pleców

Fibromialgia to choroba, w której występuje przewlekły zespół bólowy obejmujący mięśnie i stawy, a także występowanie tzw. punktów tkliwych (miejsca na ciele o nadmiernej wrażliwości na ucisk). Oprócz tego pojawiają się też inne objawy jak zmęczenie czy zaburzenia snu. Nie jest to schorzenie, które zagraża życiu, jednak zdecydowanie obniża jego jakość i utrudnia codzienne funkcjonowanie. Konieczne jest wdrożenie odpowiedniego leczenia, a także prowadzenie zdrowego trybu życia. Zwykle wskazana jest też rehabilitacja, niekiedy farmakologia. Wsparciem w terapii mogą okazać się zabiegi z zastosowaniem specjalistycznych urządzeń.

czytaj całość »
1px Elektrostymulacja w leczeniu dolegliwości bólowych
ból kolana

Elektrostymulacja to skuteczny sposób na złagodzenie dolegliwości bólowych czy obrzęków. Zabiegi z tego zakresu przeprowadzane są przezskórnie i całkowicie bezinwazyjnie. Są bezpieczne dla pacjenta, a jednocześnie zapewniają satysfakcjonujące rezultaty. Na szczególną uwagę w tym przypadku zasługuje elektrostymulacja mikroprądami (MET).

czytaj całość »
1px Jakie efekty daje stymulacja mikroamperowa?
radość

Stymulacja mikroamperowa polega na oddziaływaniu na poszczególne komórki ciała z zastosowaniem odpowiednich urządzeń. Każda komórka czy grupy komórek tworzących tkanki organizmu posiadają własną częstotliwość drgań, którym towarzyszy rezonans. Poprzez dostosowanie pasma impulsów mikroprądowych do częstotliwości ich drgań można przeprowadzać zabiegi mające na celu złagodzenie dolegliwości zdrowotnych, takich jak np. bóle głowy czy nerwobóle.

czytaj całość »
1px Wykorzystanie mikroprądów w medycynie
mikroprądy w medycynie

Mikroprądy działają stymulująco na komórki ciała. Tkanka organizmu zbudowana jest z komórek z własną częstotliwością drgań, którym towarzyszy rezonans. Dostosowując pasma impulsów mikroprądowych do częstotliwości drgań komórek, można osiągnąć satysfakcjonujące efekty zabiegów z zastosowaniem nowoczesnych urządzeń do stymulacji. Przekonaj się, na czym polega elektrostymulacja mikroprądami i w jakim celu jest stosowana.

czytaj całość »
1px Filtry osmotyczne jako rozwiązanie dla alergików
filtry osmotyczne

Osoby, które borykają się z problemem alergii, muszą zwracać szczególną uwagę na rozmaite substancje i zanieczyszczenia znajdujące się z ich otoczeniu. Każdy kontakt z alergenem może zakończyć się nieprzyjemnymi dolegliwościami. Jeśli chorujesz na alergię lub ktoś z twoich bliskich jest alergikiem, musisz szczególnie troszczyć się o jakość przygotowywanych posiłków i napojów. Warto dążyć do tego, aby eliminować wszelkie toksyny, które mają negatywny wpływ na organizm. Właśnie dlatego warto na co dzień stosować filtry osmotyczne do przygotowywania wody pitnej. Przekonaj się, dlaczego warto je stosować.

czytaj całość »
1px Dzięki jakim urządzeniom można monitorować pracę serca?
monitorowanie pracy serca

Monitorowanie pracy serca na oddziałach szpitalnych odbywa się z zastosowaniem kardiomonitorów, które są również dostępne w wersji przenośnej do użytku domowego. Obecnie jednak osoby borykające się z różnymi dolegliwościami „sercowymi” mają do dyspozycji znacznie bardziej nowoczesne i wszechstronne urządzenia.

czytaj całość »
1px Nowoczesne metody uzdatniania wody pitnej
uzdatnianie wody pitnej

Woda to jeden z głównych czynników niezbędnych do funkcjonowania żywych organizmów, w tym ludzi. Każdego dnia należy wypijać 2-3 litry wody, aby organizm mógł prawidłowo funkcjonować. Bez wody człowiek jest w stanie przeżyć zaledwie kilka dni. Aby jednak nadawała się do picia i nie szkodziła zdrowiu, musi być odpowiednio czysta, a więc pozbawiona zanieczyszczeń biologicznych i chemicznych. Część tych substancji pochodzi z działalności człowieka. Zaliczamy do nich m.in. żelazo, azotany, amoniak, mangan. Są to zanieczyszczenia, których należy się pozbyć, zanim woda trafi do obiegu w domu. Dlatego też wdrażane są różnorodne procesy uzdatniania wody pitnej poprzez dostosowanie jej właściwości fizykochemicznych. Polegają one na zastosowaniu odpowiednich filtrów i usuwaniu zanieczyszczeń. W tym wpisie przedstawimy nowoczesne metody uzdatniania wody pitnej.

czytaj całość »
1px Na czym polega zjawisko odwróconej osmozy?
filtry odwróconej osmozy

Ze względów ekonomicznych i ekologicznych coraz więcej osób ogranicza lub całkowicie rezygnuje z kupowania wody mineralnej w butelkach. Aby móc cieszyć się zawsze smaczną i pozbawioną zanieczyszczeń wodą do picia, należy użyć do jej przygotowania specjalnych filtrów. Jednym z nich jest filtr do wody AWS, czyli urządzenie, które wykorzystuje zjawisko odwróconej osmozy do uzdatniania wody pitnej. Działanie osmotyczne opiera się na naturalnym procesie, który wykazuje wysoką skuteczność. W dalszej części naszego wpisu wyjaśnimy, na czym dokładnie polega zjawisko odwróconej osmozy.

czytaj całość »
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Statystyki
Produktów:
18
Kategorii:
11
Nowości:
4
Promocje:
8
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium