HEALY & MAGHEALY
Suplementy DIETY
KOSMETYKA Uroda Higiena
Beauty & Wellness
Zdrowy SEN
Analizator KWANTOWY
BIO Elektrody
Zdrowa WODA
Książka E-book
SZKOLENIA_ Event, on-line
10 Wektorów ZDROWIA
Kurs Zawodowy
Nowości
BLOG
Promocje
1px

Czy aparaty Healy można zsynchronizować ze smartfonem?

elektrostymulacja

Elektrostymulacja mikroprądami (MET) to skuteczna metoda walki z wieloma schorzeniami. Stymulacja mikroamperowa przynosi korzyści w przypadku dolegliwości bólowych, obrzęków, stanów napięć emocjonalnych oraz zaburzeń snu. Urządzenie Healy to certyfikowany sprzęt, który wykorzystuje podprogowe dawki mikroprądów, a dzięki temu stymulacja jest prawie niewyczuwalna. Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie, czy aparaty Healy można zsynchronizować ze smartfonem. Przekonajmy się jaka jest prawda.

Zasady elektrostymulacji mikroprądami

Proces elektrostymulacji mikroprądami polega na stymulowaniu komórek organizmu poprzez impulsy elektryczne o bardzo niskim natężeniu. Mikroprądy oddziałują jedynie na poziomie komórek, nie działając na nerwy. Dzięki temu stymulują układ odpornościowy i przyspieszają procesy regeneracyjne organizmu. Stymulacja mikroamperowa wykorzystywana jest we współczesnej medycynie do walki z fibromialgią czy nerwobólami.

Zalety urządzenia Healy

Urządzenie Healy to sprzęt uniwersalny, który umożliwia walkę z wieloma dolegliwościami zdrowotnymi. Jego kompaktowy rozmiar sprawia, że można go zabrać ze sobą w każdą podróż, a stymulacja mikroamperowa jest wspomagana przez najnowsze technologie dostępne w urządzeniu. Aparat po zsynchronizowaniu ze smartfonem dobiera częstotliwość do miejsca, które poddawane jest stymulacji. Stymulacja mikroprądowa przyśpiesza procesy regeneracyjne organizmu, dzięki czemu bardzo skutecznie zwalcza dolegliwości bólowe, obrzęki oraz stany napięć emocjonalnych.

O czym warto pamiętać?

Urządzenie medyczne Healy dzięki innowacyjnej technologii pozwala na walkę z wieloma dolegliwościami zdrowotnymi, a jego mobilny charakter umożliwia użytkownikom stosowanie w dowolnym miejscu i o każdej porze.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Statystyki
Produktów:
28
Kategorii:
12
Nowości:
3
Promocje:
11
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium