HEALY & MAGHEALY
Suplementy DIETY
KOSMETYKA Uroda Higiena
Beauty & Wellness
Zdrowy SEN
Analizator KWANTOWY
BIO Elektrody
Zdrowa WODA
Książka E-book
SZKOLENIA_ Event, on-line
10 Wektorów ZDROWIA
Kurs Zawodowy
Nowości
BLOG
Promocje
1px

Dzięki jakim urządzeniom można monitorować pracę serca?

monitorowanie pracy serca

Monitorowanie pracy serca na oddziałach szpitalnych odbywa się z zastosowaniem kardiomonitorów, które są również dostępne w wersji przenośnej do użytku domowego. Obecnie jednak osoby borykające się z różnymi dolegliwościami „sercowymi” mają do dyspozycji znacznie bardziej nowoczesne i wszechstronne urządzenia.

Szerokie możliwości urządzenia Healy

Zazwyczaj konieczność monitorowania pracy serca wynika z objawów takich jak kołatanie serca, wysoki puls, wysokie ciśnienie, nierówny rytm, bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, zasłabnięcia i omdlenia. Są to symptomy, które mogą wskazywać na szereg problemów kardiologicznych, takich jak np. tachykardia, bradykardii czy arytmia. Lekarz może wówczas zalecić całodobowy monitoring serca z zastosowaniem Holtera.

Obecnie jednak istnieje szereg innych innowacyjnych urządzeń do monitorowania pracy serca. Wiele z nich wyglądem i rozmiarami przypomina standardowe zegarki. Tego typu inteligentne sprzęty spełniają funkcje Hotlera, jednak są przy tym mniejsze i bardziej dyskretne.

Na uwagę zasługują też urządzenia Healy, które pozwalają na kompleksowe monitorowanie kondycji organizmu. Nadają się doskonale to sprawdzania przyczyn powstawania problemów zdrowotnych oraz uruchamiania stosownych procesów naprawczych. Jednym z podstawowych parametrów poddawanych analizie jest częstotliwość bicia serca. Zmienność tętna powinna zawsze pozostawać w równowadze. Wszelkie odstępstwa od normy mogą wskazywać na potencjalne problemy ze zdrowiem. Regularnie prowadzone pomiary z zastosowaniem Healy powinny być połączone z odpowiednim programem, dzięki czemu możliwa jest pełna harmonizacja pola bioenergetycznego. Wszelkie dane gromadzone na tej podstawie służą celom informacyjnym. Często bywają podstawą i motywacją do konsultacji lekarskiej i wdrożenia kompleksowych badań lekarskich.

Pomiary takich parametrów jak tętno, poziom stresu, analiza rytmu i pulsu bioenergetycznego, stan układu krążenia itd. wykorzystywane są do oceny przy pomocy zaawansowanych algorytmów. W efekcie osoba dokonująca pomiarów otrzymuje listę programów, które powinny zostać wdrożone, aby zrównoważyć pole bioenergetyczne.

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Statystyki
Produktów:
28
Kategorii:
12
Nowości:
3
Promocje:
11
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium