HEALY & MAGHEALY
Suplementy DIETY
KOSMETYKA Uroda Higiena
Beauty & Wellness
Zdrowy SEN
Analizator KWANTOWY
BIO Elektrody
Zdrowa WODA
Książka E-book
SZKOLENIA_ Event, on-line
10 Wektorów ZDROWIA
Kurs Zawodowy
Nowości
BLOG
Promocje
1px

Elektrostymulacja w leczeniu dolegliwości bólowych

ból kolana

Elektrostymulacja to skuteczny sposób na złagodzenie dolegliwości bólowych czy obrzęków. Zabiegi z tego zakresu przeprowadzane są przezskórnie i całkowicie bezinwazyjnie. Są bezpieczne dla pacjenta, a jednocześnie zapewniają satysfakcjonujące rezultaty. Na szczególną uwagę w tym przypadku zasługuje elektrostymulacja mikroprądami (MET).

Ulga w bólu za sprawą elektrostymulacji mikroprądami

Elektrostymulacja mikroprądami (MET) odbywa się z zastosowaniem impulsów elektrycznych o bardzo niskim natężeniu. Stymulują one komórki organizmu do reakcji elektrycznych i chemicznych, co prowadzi do napięcia elektrycznego ich błon i wzrostu energii komórkowej. Pobudzone komórki stają się znacznie bardziej aktywne w zwalczaniu dolegliwości bólowych i niekorzystnych zmian chorobowych. Jest to metoda, która pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty w walce z bólem. Te właściwości wykorzystuje się w urządzeniach do leczenia migreny, nerwobóli, bólu mięśniowo-szkieletowego, a także w stanach napięć emocjonalnych czy przy zaburzeniach snu.

Elektrostymulacja mikroprądami (MET) w przeciwieństwie do elektrostymulacji motorycznej (EMS) i nerwów czuciowych (TENS) wykazuje działanie wyłącznie na poziomie komórek i nie powoduje stymulacji nerwów.

Jak łagodzić ból za sprawą elektrostymulacji?

Łagodzenie dolegliwości bólowych za sprawą elektrostymulacji mikroprądami możliwe jest za sprawą urządzenia do elektrostymulacji Healy. Jest to nowoczesny, certyfikowany sprzęt, który wykorzystuje podprogowe dawki mikroprądów. Stymulujące działanie na komórki ciała jest skuteczne, a jednocześnie praktycznie niewyczuwalne dla pacjenta. Jego zaletą są mobilne rozmiary, dzięki czemu można skutecznie pozbyć się uporczywych dolegliwości bólowych w dowolnym miejscu. Uniwersalne urządzenie Healy wykazuje skuteczność w przypadku wielu schorzeń i problemów zdrowotnych.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Statystyki
Produktów:
28
Kategorii:
12
Nowości:
3
Promocje:
11
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium