HEALY & MAGHEALY
Suplementy DIETY
KOSMETYKA Uroda Higiena
Beauty & Wellness
Zdrowy SEN
Analizator KWANTOWY
BIO Elektrody
Zdrowa WODA
Książka E-book
SZKOLENIA_ Event, on-line
10 Wektorów ZDROWIA
Kurs Zawodowy
Nowości
BLOG
Promocje
1px

Filtry osmotyczne jako rozwiązanie dla alergików

filtry osmotyczne

Osoby, które borykają się z problemem alergii, muszą zwracać szczególną uwagę na rozmaite substancje i zanieczyszczenia znajdujące się z ich otoczeniu. Każdy kontakt z alergenem może zakończyć się nieprzyjemnymi dolegliwościami. Jeśli chorujesz na alergię lub ktoś z twoich bliskich jest alergikiem, musisz szczególnie troszczyć się o jakość przygotowywanych posiłków i napojów. Warto dążyć do tego, aby eliminować wszelkie toksyny, które mają negatywny wpływ na organizm. Właśnie dlatego warto na co dzień stosować filtry osmotyczne do przygotowywania wody pitnej. Przekonaj się, dlaczego warto je stosować.

Czym są filtry osmotyczne?

Filtry osmotyczne do wody AWS (Activity Water Starlife) to nowoczesne urządzenie filtrujące, które wykorzystuje zjawisko odwróconej osmozy do uzdatniania wody pitnej. Jest to proces, który polega na filtrowaniu wyłącznie wolnych od zanieczyszczeń cząsteczek wody przez półprzepuszczalną membranę. Wykorzystywane jest przy tym ciśnienie z sieci wodociągowej. Metoda odwróconej osmozy pozwala precyzyjnie wyeliminować z wody wszelkie zanieczyszczenia — biologiczne i chemiczne, jednak pozostawiając cenne dla zdrowia składniki mineralne. Oprócz tego urządzenie AWS posiada dodatkowo mineralizator wody, który wzbogaca ją w minerały. Tak przygotowana woda nadaje się do bezpośredniego spożycia, bez konieczności gotowania.

Dlaczego alergicy powinni stosować filtry osmotyczne?

Filtr osmotyczny dokładnie oczyszcza wodę ze wszelkich zanieczyszczeń, w tym rozmaitych alergenów, które mogą się w niej znajdować. Oprócz tego woda po przefiltrowaniu jest nie tylko bogata w minerały, ale również cechuje się wskaźnikiem 9,5 pH, więc działa na organizm odkwaszająco. Likwidowane są wszelkie patogeny chorobotwórcze, takie jak bakterie i grzyby. Dzięki zastosowaniu wstępnego filtra węglowego woda pozbawiona jest też związków chloru, które negatywnie wpływają na jej smak i zapach.

Warto przy tym dodać, że filtr do wody AWS wyposażony jest w specjalny wkład, który przyczynia się do obniżenia potencjału Redox, co powoduje hamowanie rozwoju szkodliwych dla zdrowia wolnych rodników.

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Statystyki
Produktów:
28
Kategorii:
12
Nowości:
3
Promocje:
11
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium