HEALY & MAGHEALY
Suplementy DIETY
KOSMETYKA Uroda Higiena
Beauty & Wellness
Zdrowy SEN
Analizator KWANTOWY
BIO Elektrody
Zdrowa WODA
Książka E-book
SZKOLENIA_ Event, on-line
10 Wektorów ZDROWIA
Kurs Zawodowy
Nowości
BLOG
Promocje
1px

Jak doprowadzić organizm do równowagi energetycznej?

organizm i energia

Równowaga energetyczna to istotny element zdrowia i dobrego samopoczucia. Energia jest nam potrzebna każdego dnia do prawidłowego funkcjonowania. Tracimy ją, wykonując codzienne czynności, a uzupełniamy poprzez dietę. Zrównoważony bilans energetyczny występuje wtedy, gdy przyjmowana energia utrzymuje się na tym samym poziomie co wydatkowana — to warunek utrzymania prawidłowej masy ciała. Jednak to zagadnienie odnosi się do naszego organizmu w znacznie szerszym zakresie. Nadmierna utrata energii, która objawia się np. ospałością, zmęczeniem, a nawet depresją, może świadczyć o rozwijającej się chorobie. Jak doprowadzić organizm do równowagi energetycznej i dlaczego jest to tak ważne?

Rola analizatora kwantowego w zachowaniu równowagi energetycznej

Analizator kwantowy Bes Quantum to urządzenie pomiarowe, które pozwala w nieinwazyjny sposób przeprowadzić analizę parametrów organizmu. Celem jest ocena kondycji narządów i układu oraz poziomu niezbędnych dla organizmu pierwiastków. Dzięki temu można określić indywidualne potrzeby żywieniowe i uzyskać wartościowe wskazówki z zakresu dietetyki. W krótkim czasie uzyskuje się bardzo wiele informacji na temat stanu organizmu.

Podstawową ideą stosowania analizatora kwantowego jest przybliżenie organizmu do stanu równowagi energetycznej. To pierwszy ważny krok w kierunku odzyskania dobrej kondycji, samopoczucia i zdrowia.

Analizator kwantowy a prawidłowe odżywianie

Prawidłowe odżywianie odgrywa ważną rolę w zapewnieniu organizmowi równowagi energetycznej. Analizator kwantowy to doskonałe narzędzie, które może być użyte m.in. do przygotowania diety dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Na podstawie uzyskanych informacji można ułożyć prawidłowy jadłospis, wzmocnić kondycję i kompleksowo zatroszczyć się o organizm.

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Statystyki
Produktów:
28
Kategorii:
12
Nowości:
3
Promocje:
11
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium