HEALY & MAGHEALY
Suplementy DIETY
KOSMETYKA Uroda Higiena
Beauty & Wellness
Zdrowy SEN
Analizator KWANTOWY
BIO Elektrody
Zdrowa WODA
Książka E-book
SZKOLENIA_ Event, on-line
10 Wektorów ZDROWIA
Kurs Zawodowy
Nowości
BLOG
Promocje
1px

Jak leczyć migrenę naturalnymi sposobami? Dowiedz się także, jak jej unikać!

Migrena jest niezwykle poważną i uciążliwą chorobą. Utrudnia codzienne funkcjonowanie, często paraliżując chorego. Jej dotkliwe napady wymagają leczenia u specjalisty, a z pomocą mogą przyjść farmaceutyki. Lekkie postaci migreny można z powodzeniem zwalczać w domu, w oparciu o jak najbardziej naturalne metody. Jak leczyć migrenę, by choć trochę ulżyć sobie podczas napadu bólu? Dowiedz się, co możesz dla siebie zrobić!

Naturalne sposoby na walkę z migreną

Napady migrenowe są niezwykle bolesne. Te najsilniejsze powodują stan, w którym chory nie może nawet wstać z łóżka. Zazwyczaj ból pojawia się bez ostrzeżenia i domowe sposoby nie będą miały zastosowania. Dlatego też, przy częstych i intensywnych bólach głowy, nie wahaj się skorzystać z pomocy specjalisty! Lekkie napady migrenowe można opanować naturalnymi technikami leczenia bólu. Jak leczyć migrenę bez użycia leków? Przede wszystkim ulgę przyniosą Ci chłodne lub ciepłe okłady na głowę. Musisz wypróbować, które rozwiązanie będzie dla Ciebie skuteczniejsze. Postaraj się położyć w ciemnym, zasłoniętym pomieszczeniu, w którym będzie cicho i spokojnie. Zazwyczaj migrena pojawia się w odpowiedzi na mocne światło lub duży hałas. Najskuteczniej jest wówczas zlikwidować te bodźce. Podczas migreny pij dużo wody, a jeśli towarzyszą jej mdłości, możesz zaparzyć ulubione zioła, które powinny działać kojąco.

Jak leczyć migrenę za pomocą innowacyjnych metod?

Firma Healy World wyszła naprzeciw cierpiącym na bóle migrenowe i stworzyła nowoczesne rozwiązanie, które może pomóc Ci radzić sobie z uporczywą migreną. Urządzenia Healy z aplikacją, które znajdziesz w naszym sklepie, to wyroby medyczne wykorzystujące mikroprądy. Aparat dobiera częstotliwość do miejsca poddanego stymulacji. Sygnały te działają tylko na komórki, a nie na nerwy, co daje szerokie spektrum faktycznego leczenia bólu. Leczenie dolegliwości mikroprądami to nowoczesne podejście w zakresie radzenia sobie z migreną. Z tego względu, zanim podejmiesz decyzję o wykorzystaniu aparatu Healy, skonsultuj się ze swoim lekarzem!

Lepiej zapobiegać niż leczyć!

Zamiast czekać na kolejny napad migreny, postaraj się nieco zmienić swój styl życia, aby zminimalizować ryzyko jej wystąpienia. Przede wszystkim wprowadź dobre, żywieniowe nawyki. Zrezygnuj z kawy, czerwonego wina i czekolady. Używki także nie są mile widziane! Unikaj dużego natężenia światła, hałasu i intensywnych zapachów. Zacznij się ruszać! Aktywności związane z jogą czy medytacją, niwelują stres, który jest jedną z przyczyn występowania napadów migrenowych.

Pamiętaj, że migrena jest poważną dolegliwością. W jej lekkich postaciach domowe metody, zaproponowane przez nas, mogą przynieść ulgę. Jeśli Twój stan nie poprawia się – poproś o pomoc lekarza!

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Statystyki
Produktów:
28
Kategorii:
12
Nowości:
3
Promocje:
14
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium