HEALY & MAGHEALY
Suplementy DIETY
KOSMETYKA Uroda Higiena
Beauty & Wellness
Zdrowy SEN
Analizator KWANTOWY
BIO Elektrody
Zdrowa WODA
Książka E-book
SZKOLENIA_ Event, on-line
10 Wektorów ZDROWIA
Kurs Zawodowy
Nowości
BLOG
Promocje
1px

Jak skutecznie likwidować przyczyny powstawania problemów zdrowotnych w organizmie człowieka?

Z roku na rok mamy coraz większą świadomość dotyczącą dbania o swoje zdrowie. Dowiadujemy się coraz o wpływie nawodnienia, zdrowego odżywiania czy aktywności fizycznej na zdrowie. Warto likwidować  przyczyny powstawania problemów zdrowotnych w organizmie człowieka, zamiast leczyć choroby. Właśnie dlatego ważna jest edukacja. Wartościowe informacje możemy zdobyć na przykład z literatury. Oprócz tego dzięki rozwojowi technologii każdy z nas może mieć w domu urządzenia, które skutecznie pomogą likwidować wspomniane przyczyny powstawania problemów ze zdrowiem. O czym mowa?

Healy, czyli leczenie bólu

Healy to urządzenie medyczne, które stworzone zostało z myślą o całej rodzinie. Służy przede wszystkim do leczenia przewlekłego bólu, migreny, fibromialgii i bólu szkieletowego. Oprócz tego wspomaga terapię chorób psychicznych (przede wszystkim depresji, lęków i zaburzeń snu). Healy jest dedykowany dla całej rodziny, ponieważ jest prosty i intuicyjny. Można go połączyć ze smartfonem. Posiada kilka wbudowanych programów, które wspomagają codzienne funkcjonowanie każdego członka rodziny:

  • program zdrowie, wspomagający samopoczucie i witalność,
  • program fitness, który wspiera osiąganie wyznaczonych celów sportowych,
  • program uczenie, który pomaga się skoncentrować,
  • program praca, zwiększający odporność na stres i pomocny w zrelaksowaniu się,
  • program uroda, który zapewnia wsparcie bioenergetyczne,
  • program balans energetyczny, który promuje równowagę bioenergetyczną narządów i zrównoważenie zaburzeń w polu energetycznym.

Kwantowy analizator biorezonansu magnetycznego

Kolejnym urządzeniem jest Kwantowy Analizator BioRezonansu Magnetycznego. Jest bardzo praktyczny, ponieważ dzięki niemu można szybko określić potrzeby żywieniowe oraz rozpoznać ewentualne niedobory w organizmie. Analizator wykonuje także różne pomiary, na przykład BMI. Podaje również zalecenia z zakresu diety czy innych wskazań. Zestaw dodatkowo zawiera kilka książek i e-booków dotyczących przede wszystkim anatomii i odżywiania.

Dbanie o zdrowie jest niezwykle ważne. Dzięki rozwijającej się technologii w Edusol możemy zaproponować Państwu rozwiązania, które pomogą w utrzymaniu zdrowia całej rodziny.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Statystyki
Produktów:
28
Kategorii:
12
Nowości:
3
Promocje:
11
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium