HEALY & MAGHEALY
Suplementy DIETY
KOSMETYKA Uroda Higiena
Beauty & Wellness
Zdrowy SEN
Analizator KWANTOWY
BIO Elektrody
Zdrowa WODA
Książka E-book
SZKOLENIA_ Event, on-line
10 Wektorów ZDROWIA
Kurs Zawodowy
Nowości
BLOG
Promocje
1px

Jakie są główne zalety filtrów do wody AWS?

nalewanie wody do szklanki

Filtrowanie wody niweluje wiele potencjalnie groźnych dla zdrowia związków, a także poprawia jej zapach i smak. Coraz więcej ludzi decyduje się na filtrację w domu, gdyż jest to rozwiązanie korzystne również z powodów ekonomicznych — nie trzeba bowiem płacić za wodę butelkowaną. Rozszerzyła się też oferta dostępnych na rynku filtrów. Wśród wielu różnych produktów na uwagę zasługują filtry do wody AWS. W tym wpisie wyjaśnimy, czym one są i jakie są ich najważniejsze zalety.

Czym są filtry do wody AWS?

Filtr do wody AWS (Activity Water Starlife) to nowoczesne rozwiązanie, które wykorzystuje zjawisko odwróconej osmozy do uzdatniania wody pitnej. Proces ten polega na usuwaniu z wody rozpuszczonych w niej związków chemicznych za sprawą półprzepuszczalnej membrany przy użyciu ciśnienia z sieci wodociągowej. W ten sposób niwelowane są zanieczyszczenia chemiczne i biologiczne, ale jednocześnie pozostają cenne dla zdrowia składniki mineralne. Urządzenie do filtracji AWS wyposażone jest w mineralizator wody, który dodatkowo wzbogaca ją w cenne dla organizmu człowieka minerały. Przefiltrowana woda nie wymaga gotowania i nadaje się do bezpośredniego spożycia.

Korzyści z zastosowania filtrów do wody AWS

Najważniejszą zaletą filtrów do wody AWS jest wysoka skuteczność redukcji zanieczyszczeń. Za sprawą zjawiska odwróconej osmozy usuwane są z wody bakterie, wirusy i metale ciężkie, a także alergeny. Po przefiltrowaniu ma ona wskaźnik 9,5 pH, więc sprzyja odkwaszeniu organizmu, a jednocześnie jest pozbawiona wszelkich patogenów chorobotwórczych groźnych dla zdrowia. Co ważne, redukowane są także związku chloru.

Filtry AWS wyposażone są w końcowy filtr węglowy, który wpływa na poprawę smaku i zapachu wody. Posiadają też specjalny wkład, odpowiadający za obniżenie potencjału Redox w wodzie, hamując rozwój szkodliwych dla zdrowia wolnych rodników. Istotną rolę odgrywa też mineralizator, który wzbogaca wodę w minerały.

Filtry AWS to skuteczny, prosty w obsłudze i ekonomiczny sposób, abyś mógł zawsze cieszyć się zdrową, czystą i smaczną wodą z kranu. Jeśli jesteś zainteresowany filtrami osmotycznymi, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Statystyki
Produktów:
28
Kategorii:
12
Nowości:
3
Promocje:
11
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium