HEALY & MAGHEALY
Suplementy DIETY
KOSMETYKA Uroda Higiena
Beauty & Wellness
Zdrowy SEN
Analizator KWANTOWY
BIO Elektrody
Zdrowa WODA
Książka E-book
SZKOLENIA_ Event, on-line
10 Wektorów ZDROWIA
Kurs Zawodowy
Nowości
BLOG
Promocje
1px

Jakie urządzenia pomagają w leczeniu fibromialgii?

ból pleców

Fibromialgia to choroba, w której występuje przewlekły zespół bólowy obejmujący mięśnie i stawy, a także występowanie tzw. punktów tkliwych (miejsca na ciele o nadmiernej wrażliwości na ucisk). Oprócz tego pojawiają się też inne objawy jak zmęczenie czy zaburzenia snu. Nie jest to schorzenie, które zagraża życiu, jednak zdecydowanie obniża jego jakość i utrudnia codzienne funkcjonowanie. Konieczne jest wdrożenie odpowiedniego leczenia, a także prowadzenie zdrowego trybu życia. Zwykle wskazana jest też rehabilitacja, niekiedy farmakologia. Wsparciem w terapii mogą okazać się zabiegi z zastosowaniem specjalistycznych urządzeń.

Urządzenie Healy wsparciem w terapii fibromialgii

Osoby borykające się z fibromialgią przede wszystkim skarżą się na wielomiejscowy i ciągły ból. Jednak oprócz tego pojawia się szereg innych dolegliwości, w tym m.in. zaburzenia nastroju, osłabienie, uczucie sztywności. Niekiedy symptomy wskazują na chorobę narządów wewnętrznych, co utrudnia ogólną diagnostykę. Objawy są uciążliwe i z czasem mogą się pogarszać, dlatego też niezbędne jest wdrożenie odpowiedniego leczenia.

Celem terapii fibromialgii jest złagodzenie dolegliwości bólowych. Pomocne w tym przypadku okazuje się nowoczesne urządzenie medyczne Healy. Jest to sprzęt, który w swoim działaniu wykorzystuje mikroprądy działające stymulująco na komórki ciała. Aparat dostosowuje podprogowe dawki mikroprądów, dzięki czemu stymulacja jest prawie niewyczuwalna, a jednocześnie skuteczna i bezpieczna.

Pod wpływem działania mikroprądów emitowanych przez urządzenie Healy pobudzane komórki są znacznie bardziej aktywne w zwalczaniu dolegliwości bólowych. Stymulacja mikroamperową odgrywa istotną rolę w aparaturze wykorzystywanej w leczeniu fibromialgii, a także migreny czy nerwobólów.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Statystyki
Produktów:
28
Kategorii:
12
Nowości:
3
Promocje:
11
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium