HEALY & MAGHEALY
Suplementy DIETY
KOSMETYKA Uroda Higiena
Beauty & Wellness
Zdrowy SEN
Analizator KWANTOWY
BIO Elektrody
Zdrowa WODA
Książka E-book
SZKOLENIA_ Event, on-line
10 Wektorów ZDROWIA
Kurs Zawodowy
Nowości
BLOG
Promocje
1px

Na czym polega idea biorezonansu magnetycznego?

Na czym polega idea biorezonansu magnetycznego?

Biorezonans magnetyczny (nie mylić z rezonansem magnetycznym) to metoda diagnostyki i leczenia znajdująca zastosowanie w medycynie alternatywnej. Wykorzystuje się w niej zmienne pole magnetyczne. Idea terapii z zastosowaniem rezonansu magnetycznego polega na rozpoznawaniu i leczeniu schorzeń przy pomocy odpowiednio dobranych do potrzeb pacjenta drgań.

Na czym polega biorezonans magnetyczny?

Twórcami biorezonansu magnetycznego są niemieccy naukowcy, Franz Morell i Erich Rush. Zgodnie z ich koncepcją każdy patogen w organizmie żywym emituje określony zakres drgań (częstotliwość rezonansowa). Biorezonans jest w stanie je wykryć, a następnie wprowadzić w drgania doprowadzające do ich rozpadu. Oprócz tego terapia tą metodą, wedle założeń twórców, może wzmacniać układ odpornościowy do walki z drobnoustrojami chorobotwórczymi, synchronizować pracę fal mózgowych i regulować pracę narządów wewnętrznych. Pole magnetyczne o wysokiej częstotliwości i niskim poziomie mocy wykorzystywane może być do różnych celów terapeutycznych.

Wskazania do rezonansu magnetycznego

Terapia MORA, bo tak określa się biorezonans magnetyczny (nazwa powstała przez połączenie dwóch liter nazwisk jej twórców), znajduje zastosowanie w rozpoznawaniu i leczeniu takich schorzeń i dolegliwości jak m.in.:

  • choroby autoimmunologiczne,
  • choroby zwyrodnieniowe,
  • infekcje,
  • alergie,
  • przewlekłe dolegliwości bólowe,
  • zaburzenia hormonalne.

Oprócz tego biorezonans magnetyczny może być wykorzystany do wykrywania boreliozy, bakterii czy pasożytów w organizmie. Oprócz tego znajduje zastosowanie w terapii uzależnień, szczególnie od nikotyny.

Kwantowy analizator biorezonansu magnetycznego

W naszej ofercie dostępny jest kwantowy analizator biorezonansu magnetycznego, czyli innowacyjne urządzenie pomiarowe służące do nieinwazyjnego analizowania parametrów organizmu. Można dzięki niemu zobrazować kondycję narządów i układów oraz poziomu niezbędnych dla organizmu pierwiastków. Wyniki dostarczane są w postaci raportów i wykresów. Za sprawą analizatora kwantowego można w krótkim czasie uzyskać sporą ilość informacji na temat kondycji człowieka, co jest przydatne zarówno do wprowadzenia pozytywnych zmian w życiu, jak i podjęcia decyzji o poddaniu się specjalistycznym badaniom laboratoryjnym.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Statystyki
Produktów:
28
Kategorii:
12
Nowości:
3
Promocje:
11
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium