HEALY & MAGHEALY
Suplementy DIETY
KOSMETYKA Uroda Higiena
Beauty & Wellness
Zdrowy SEN
Analizator KWANTOWY
BIO Elektrody
Zdrowa WODA
Książka E-book
SZKOLENIA_ Event, on-line
10 Wektorów ZDROWIA
Kurs Zawodowy
Nowości
BLOG
Promocje
1px

Nowoczesne sposoby leczenia migreny

migrena

Migrena charakteryzuje się napadowymi bólami głowy, którym często towarzyszą objawy neurologiczne, takie jak np. nudności, wymioty, nadwrażliwość na światło, dźwięki lub zapachy. Chociaż dolegliwości są całkowicie odwracalne i z reguły całkowicie ustępują po określonym czasie, to jednak w momencie ich występowania powodują bardzo nieprzyjemne i często intensywne doznania bólowe. Czy istnieją nowoczesne metody leczenia migreny, które okażą się skuteczniejsze niż tradycyjne sposoby?

Standardowe metody leczenia migreny

W leczeniu migreny najczęściej wykorzystywane są metody doraźne, które polegają głównie na przyjmowaniu leków przeciwbólowych. Aby jednak lek rzeczywiście przyniósł oczekiwany efekt, trzeba go przyjąć możliwie jak najszybciej od wystąpienia objawów migrenowego bólu głowy. Niestety zbyt częste stosowanie leków przeciwbólowych nie jest całkowicie obojętne dla zdrowia. Dodatkowo przynoszą one tylko krótkotrwałą ulgę. Dlatego coraz częściej zwraca się uwagę na profilaktykę, która również opiera się głównie na farmakologii (chociaż nie tylko).

Healy — urządzenie do leczenia migreny

Jak już zostało wspomniane wcześniej, nie należy nadużywać leków przeciwbólowych. Jak zatem ograniczyć ból i dyskomfort występujący przy migrenie? Warto zwrócić uwagę na nowoczesne metody, które mogą okazać się wyjątkowo skuteczne. Healy to urządzenie do leczenia migreny, które wykorzystuje mikroprądy stymulujące komórki ciała.

Elektrostymulacja mikroprądami (MET) to zabieg odbywający się z zastosowaniem impulsów elektrycznych o bardzo niskim natężeniu, niewyczuwalnym dla pacjenta. Mikroprądy stymulują komórki organizmu do reakcji elektrycznych i chemicznych. Reakcje te sprzyjają w łagodzeniu dolegliwości bólowych, np. przy migrenie, fibromialgii czy nerwobólach.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Statystyki
Produktów:
28
Kategorii:
12
Nowości:
3
Promocje:
11
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium