Promocje
Double Professional Pack BUM-60%: Edycja Healy Professional & MagHealy Professional - PROMOCJA
Double Professional Pack BUM-60%: Edycja Healy Professional & MagHealy Professional - PROMOCJA

14 626,00 zł

Cena regularna: 36 566,00 zł

szt.
Edycja MagHealy Classic - 14 Programów + Meridian_Analyse PROMOCJA 50%
Edycja MagHealy Classic - 14 Programów + Meridian_Analyse PROMOCJA 50%

4 999,00 zł

Cena regularna: 10 078,00 zł

szt.
Healy Resonance Plus Edition - 124 Programy; Analiza Coach Aura + Healy Coil  +PROMOCJA
Healy Resonance Plus Edition - 124 Programy; Analiza Coach Aura + Healy Coil +PROMOCJA

8 800,00 zł

Cena regularna: 12 477,00 zł

szt.
Healy Resonance Edition - 98 Programów; Analiza + Healy Coil  PROMOCJA
Healy Resonance Edition - 98 Programów; Analiza + Healy Coil PROMOCJA

5 457,00 zł

Cena regularna: 8 166,00 zł

szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
1px

Zastosowanie analizatorów kwantowych w dietetyce

dietetyczka

Analizator kwantowy to urządzenie pomiarowe, które umożliwia przeprowadzenie kompleksowej analizy parametrów organizmu w sposób nieinwazyjny, a więc i całkowicie bezbolesny. Działa w oparciu o tzw. bioimpedancję, czyli przepływ energii w organizmie, wykorzystując w swoim działaniu teoretyczną wiedzę z zakresu medycyny kwantowej, bioinformatyki czy inżynierii elektrycznej. Za sprawą tych urządzeń można odczytać poziom związków odżywczych w organizmie, tj. witamin, minerałów, aminokwasów, hormonów, koenzymów, cukru, lipidów i kolagenu. Analizy kwantowe są więc bardzo pomocnym narzędziem w dietetyce.

Słów kilka o analizatorach kwantowych

Analizatory kwantowe powstały w wyniku badań prowadzonych na astronautach. Metoda ta polega na analizie sygnałów fal elektromagnetycznych, które emitowane są przez ciało człowieka w zależności od stanu poszczególnych organów. Dzięki temu można gromadzić dane na temat układu krążenia, naczyń mózgowych, funkcji układu pokarmowego, jelit, wątroby i pęcherzyka żółciowego, trzustki, nerek, płuc, a także o stanie mózgu, skóry, tarczycy, układu kostnego, odpornościowego, rozrodczego itd. Jest to więc narzędzie, które z powodzeniem może być wykorzystane do określenia ogólnego stanu zdrowia. Co więcej, analizy z jego zastosowaniem mogą dać odpowiedź na pytanie, ile w organizmie znajduje się toksyn, metali ciężkich czy alergenów.

Analizator kwantowy wykorzystywany jest więc do zbierania informacji na temat ogólnych parametrów organizmu ludzkiego. Raporty na podstawie zebranych danych generowane są w niezwykle krótkim czasie, co jest niewątpliwą zaletą tej metody. Dla wielu osób są one podstawą do świadomego wprowadzania zmian w życiu, które mają bezpośredni wpływ na ogólny stan zdrowia i dobre samopoczucie.

Analizatory kwantowe a dietetyka

Dietetyka to nauka o żywieniu człowieka. W kręgu zainteresowań tej dziedziny jest opracowywanie zaleceń żywieniowych dobranych adekwatnie do stanu zdrowia, stylu życia i indywidualnych potrzeb człowieka. Analizator kwantowy jest też świetnym narzędziem w rękach dietetyków, którzy dzięki niemu mogą łatwiej, szybciej i precyzyjniej gromadzić niezbędne dane na temat konkretnego pacjenta.

Przykładem takiego urządzenia jest Bes Quantum dostępny w ofercie sklepu EDUSOL. Aparat ten służy do biorezonansu magnetycznego, umożliwiając czytelny pomiar parametrów organizmu ludzkiego. Udostępnia wiele trybów pracy, w tym pozwala na wskazanie nadmiarów i niedoborów w ponad 44 tematycznych katalogach. Dzięki temu można łatwo zmierzyć ewentualne odstępstwa od normy w obrębie organizmu. Co więcej, Bes Quantum pozwala na wykonanie pomiarów antropometrycznych, w tym BMI. Dzięki temu znacznie łatwiej jest poznać zapotrzebowanie żywieniowe konkretnej osoby, a następnie ułożyć dietę, która będzie sprzyjać utrzymaniu prawidłowej masy ciała i dobrej kondycji.

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Statystyki
Produktów:
18
Kategorii:
11
Nowości:
4
Promocje:
8
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium