Healy Coil Edition – “cewka Tesli”

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 14 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 1 164,00 zł 1164.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 2.53846
Producent: Healy World - urządzenia wellness dla każdego
Kod produktu: CD1F-7900F_20210719011412

Opis

Informacje i Sklep członka Healy World - Niezależnego Uczestnika Świata Healy:

 https://eu.healy.shop/partner?partnername=6103-3769-4119 

Płać za wszystkie produkty Healy World korzystając z odnośnika. 

>> BROSZURA

OPIS

Cewka Healy to dodatkowe urządzenie, które podłącza się do Healy zamiast kabli elektrod. Kiedy prąd z programów Healy IMF przepływa przez cewkę Healy, generowane są dwa przeciwstawne pola magnetyczne. 

Częstotliwości Healy bez przewodów!

Bezprzewodowa harmonizacja pola bioenergetycznego to nowy rodzaj opaski, nowe i unikatowe akcesorium Healy:

- czasami zdarza się, że elektrody na przewodach mogą sprawiać kłopoty lub są niewygodne. W takiej sytuacji możesz użyć Healy Coil, które umożliwia przesyłanie częstotliwości i Healy bezprzewodowo! 

Praktyczna i innowacyjna opaska bazująca na zasadzie częstotliwości potencjału kwantowego (QPF) jest powszechnie stosowana w ostatnich latach. Jest również idealnym rozwiązaniem do bezprzewodowej transmisji spersonalizowanych częstotliwości mikroprądów (IMF) w programach Healy do pola bioenergetycznego (BEF)!

Opaska Healy Coil to raczej uzupełnienie niż substytut elektrod na przewodach:

- elektrody na przewodach służą zarówno do oddziaływania na pole bioenergetyczne, jak i do stosowania mikroprądów na ciele fizycznym, natomiast opaska Healy Coil służy tylko do programów Healy IMF.

 

Healy Coil – jak to działa?

Częstotliwości potencjału kwantowego. Genialny wynalazca i fizyk, Nikola Tesla, znany między innymi z wynalezienia prądu przemiennego, spędził większość swojego kreatywnego życia i czasu na eksperymentach pokazujących, że w warunkach rezonansu idealnego możliwa jest bezprzewodowa

transmisja energii i informacji na odległość bez strat. Na bazie wyników tych eksperymentów doszedł do wniosku, że istnieją wcześniej nieznane rodzaje fal.

Tesla pola morficzne 

 Amerykański fizyk kwantowy, David Bohm, przewidział taki efekt w 1959 roku, co zresztą zostało potwierdzone empirycznie niedługo później. Mowa tutaj o tzw. efekcie Aharonova-Bohma uznanego za jeden z siedmiu cudów świata kwantowego przez magazyn New Scientist, ujawniającym efekt ukrytych pól kwantowych. 

Te częstotliwości potencjału kwantowego pochodzą od dwóch przeciwnych pól magnetycznych, które się wzajemnie znoszą, przy czym magnetyczny potencjał kwantowy pozostaje niezmieniony (to właśnie efekt Aharonova-Bohma). Dlatego częstotliwości potencjału kwantowego mogą rezonować z organizmami biologicznymi bez przekazywania energii fizycznej.

W ten sposób częstotliwości można przekazywać przez pola potencjału kwantowego bez użycia przewodów; czyste informacje wibrują.

W podobny sposób (zgodnie z naszą opinią i hipotezą, bez zweryfikowanego bezpośredniego połączenia z badaniami Tesli i Bohma opisanymi powyżej) opaska Healy Coil ma wywierać efekt na pole bioenergetyczne poprzez częstotliwości potencjału kwantowego.

Tesla Bohm 

 

DANE TECHNICZNE

Wersja 1 (Healy od lipca 2020r): Wymiary: 60 x 50 x 15 mm / 2,36 x 1,96 x 0,59 cala

Waga: 15 g / 0,53 uncji

 

Uwaga: Ten materiał jest przeznaczony do użytku wyłącznie na terenie Unii Europejskiej i Azji. Opaska Healy Coil i programy spersonalizowanych częstotliwości mikroprądów (IMF) nie są wyrobami medycznymi. Nie mają leczyć chorób, zmniejszać ich intensywności, diagnozować ani im zapobiegać, nie zostały poddane badaniom przez jednostkę notyfikowaną i nie podlegają pod procedurę oceny na mocy dyrektywy MDD/MDR.

 

Uwaga: W Unii Europejskiej Healy jest wyrobem medycznym do leczenia bólu w bólu przewlekłym, fibromialgii, bólu szkieletowego i migreny, a także do wspomagającego leczenia chorób psychicznych, takich jak depresja, lęki i związane z nimi zaburzenia snu.

 

Uwagi

Programy zindywidualizowanej częstotliwości mikroprądowej (IMF) urządzenia Healy nie są zastosowaniami medycznymi. Nie są przeznaczone do leczenia, leczenia, łagodzenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom, nie zostały zweryfikowane przez jednostkę notyfikowaną i nie są częścią procedury oceny zgodności na mocy MDD/MDR. Informacje na tych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie powinien być traktowany jako substytut profesjonalnej porady lekarskiej, diagnozy czy leczenia. Zawsze należy zasięgnąć porady wykwalifikowanego lekarza.

Chociaż Healy World dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte na tych stronach były aktualne, nie udziela się żadnych gwarancji ani gwarancji dotyczących dokładności, przydatności lub aktualności informacji. Healy World nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody wynikające z wykorzystania informacji zawartych na tych stronach. Wszystkie informacje prezentowane są na zasadzie „tak jak są”, a odpowiedzialność za ich interpretację i wykorzystanie spoczywa wyłącznie na użytkowniku.

Healy World nie popiera ani nie ponosi odpowiedzialności za zawartość jakichkolwiek innych witryn internetowych, do których prowadzą łącza lub z tej witryny.

Healy World, za radą swojej medycznej rady doradczej, pozwala swoim członkom na składanie oświadczeń, które są zawarte w materiałach firmowych przeznaczonych do publicznej dystrybucji. Prosimy o kontakt z firmą w sprawie wszelkich roszczeń, co do których masz pytania.

 

Informacje i Sklep członka Healy World - Niezależnego Uczestnika Świata Healy:

 https://eu.healy.shop/partner?partnername=6103-3769-4119 

KONSULTACJE:   

Józef Pudelski  - Terapeuta, Trener, Menadżer

- EDUSOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  +48 536 370 001 
(Whatsapp Viber Telegram)
 edusolbes@gmail.com

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium